Paveiktais

Vīru TESTS

Kampaņa vīru tests

No 2019. gada Fonds Movember Latvija organizē prostatas veselības kampaņu ar aicinājumu vīriešiem doties pārbaudīt PSA un konsultēties ar savu urologu. 

Movember Latvija Triatlons

MOvember triatlons 2019

JJau trešo reizi norisinājās Movember Labdarības triatlons, kur fonda atbalstītāji sacentās ar Fonda Movember Latvija komandu, kas savā sastāvā bija pulcējis sabiedrībā zināmus kungus un fonda brīprātīgos darbiniekus. Atšķirībā no iepriekšējajiem gadiem, 2019. gadā notika cīņa par Fonda Movember Latvija ceļojošo kausu, kuru veiksmīgas sakritības rezultātā saglabāja Fonds Movember Latvija komanda. 

Movember Latvija Valmiera

Movmber Latvija noslēguma pasākums valmierā

2019. gada noslēguma pasākums ar atbalstītājiem notika Valmierā,  dalību pasākumā ņēma Valmieras mērs, Fonda Movember Latvija vadītājs Helmuts Bēķis, uralogs Dainis Vorps. Pasākuma laikā apmeklētaji tika informēti par vīriešu veselību, bija iespējams iesaistīties fiziskās aktivitātēs, vērot koncertu un Boksa maču. 

Movember Latvija sports

sports un onkoloģija

Fonds Movember Latvija ar ergoterapeitu Rūdolfu Cešeiku 1. Novembrī 2019. gadā rīkoja semināru par sporta efektīvo ietekmi uz onkoloģiskām slimībām.

Movember Latvija ZIemeļu Enkurs

ZE Movember lager

2019. gadā sadarbībā ar alus darītavu Ziemeļu Enkurs, Fonds Movember Latvija izveido alus šķirni ZE Movember LAGER, no kura tirdzniecības daļa no peļņas nonāk fonda darbības turpināšanai. Tik liela atsaucība bija negaidīta, bet alus būs pieejams visa gada griezumā.

Movember Latvija O Fonds

Lekcijas latvijas pašvaldībās

Sadarbībā ar onkoloģijas biedrību O Fonds tika novadītas vairākas lekcijas pašvaldībās par vīriešu un cita veida onkoloģiskajām saslimšanām, pareizu ārstēšanu un veselības veicināšanu. 

Movember Latvija triatlons 2018

movember triatlons 2018

Jau otro gadu tika rīkots Movember labdarības triatlons, kur sacentās jau 3 komandas, Movember Latvija komanda ar atbalstītāju Lux Express un CMB komandām. Movember Latvija komandu un atbalstītaju komandu kapteiņi bija sabiedrībā zināmi kungi. Pasākuma mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību vīriešu veselībai.

Forest Tours

Movember latvija Rīgas Dinamo

Turpinot tradīciju Fonds Movember Latviju rīkoja veselības kampaņu hokeja kluba Rīgas Dinamo spēļu laikā, kur aicināja klātesošos pievērst uzmanību savai veselībai. Ikvienam bija pieejams bezmaksas matu griezums un bārdas korekcija no fonda atbalstītājiem Lumberjack Barbershop. Spēles laikā spēkavīrs Dainis Zāģeris, iespējams pirmo reizi pasaulē vilka ledus tīrāmo mašīnu, tādējādi demonstrējot vīrieša spēku un aicinot kungus doties veikt PSA analīzi. 

Movember Latvija sapulce

Sapulce - pacienti - ārsti - sabiedrība

Pulcējot vienkopus prostatas vēža pacientus, ārstus , uralogus, mēdijus un sabiedrību tika izveidota diskusija par prostatas vēža ārstēšanas iespējām, metodēm un risinājumiem, kas uzlabotu un saglabātu pacientu dzīves kvalitāti pēc ārstēšanas. 

Movember Latvija Movember Triatlons

Movber latvija triatlons 2017

Fonds Movember Latvija aizsāk jaunu tradīciju – rīkot Movember triatlonu, kur sabiedrībā zināmi kungi un fonda atbalstītaji sacenšas dažādās galda spēlēs un aktivitātēs. Pasākuma mērķis ir parādīt ka var citādāk runāt par vīriešu veselību un sabiedrības iesaiste vīriešu veselības uzlabošanai ir ļoti nozīmīga.

Movember Latvija Windcut Barbershop 2017

Matu griezumi par ziedojumiem

Vienu dienu vīriešu frizētava Windcut Barbershop visus savus piedāvātos pakalpojumus veica par ziedojumiem vīriešu veselībai, kas bija pirmā šāda veida aktivitāte Latvijā.

Movember Latcija HK Kurbads 2017

Movember latvija hk kurbads spēlē

Visu Novembra mēnesi HK Kurbads mājas spēļu laikā notika ziedojumu vākšana fonda darbībai, kur papildus loterijā tika izspēlēts FK Kurši spēļu krekls. Spēļu laikos norisinājās dažādas aktvitātes un veicināšanas pasākumi, saglabājot galveno uzdevumu – informēt vīriešus pievērst uzmanību savai prostatas veselībai nododot PSA analīzi.

Movember Latvija Liepāja

Movember latvija un windcut barbershop

Sadarbībā ar Liepājas vīriešu frizētavu Windcut barbershop un virkni Liepājas uzņēmumu norisinājās labdarības pasākums, līdzekļu vākšanai prostatas pacientu atbalstam un fonda darbības turpināšanai. 

Movember Latvija FK Kurši

Movember latvija FK Kurši

Labdarības florbola spēle ar FK Kurši dalību, kurā ieeja notika par ziedojumiem fonda tālākai darbībai. Pēc spēles un spēļu starplaikos bija pieejama informāciju par PSA analīzi .

Movember Latvija Dinamo Rīga 2017

Movember Latvija pasākums Rīgas Dinamo

Aicinot vīriešiem pievērst lielāku uzmanību savai veselībai kopā ar vīriešu frizētavu Lumberjack Barbershop tika veiktas aktivitātes Arēna Rīga, Dinamo Rīga spēles laikā, kur kungiem bija pieejami bezmaksas matu griezumi un pieejama informācija kā sekot līdzi savai veselībai.

Movember Latvija , Sporta Bārs Arēna 29

Movember sākums

Movember Latvija aktivitātes aizsākās 2016. gadā, kad pirmo reizi sporta Bārā Arēna 29 ar spēkavīriem Aivaru Šmauksteli un Agri Kazeļņiku tika izveidots pasākums, kur vīrieši apmainījās viedokļos par prostatas veselību.